Crosinox

CROSINOX roostevabade terasmoodulite sari on kujundatud rõhuasetusega põhjamaisele lihtsusele ja elegantsile. Kogu sarjas oleme osutanud suurt tähelepanu kvaliteedile, funktsionaalsusele ja kasutajasõbralikkusele. Kõiki sarja tooteid on võimalik kasutada eritööriistade abita. Meie tootevaliku abil saab lahendada ka kõige keerukamad käsipuuprobleemid hiilgava lõpptulemusega.

CROSINOX roostevabade terasmoodulite abil on nii eraisikutest harrastajatel, kutselistel ehitusmeistritel kui ka arhitektidel hõlbus käsitleda lihtsamaid ja eksklusiivsemaid trepikäsipuid ja piirdekonstruktsioone. Moodulsüsteem on välja töötatud just TEIE individuaalsete trepi- ja käsipuuprobleemide lahendamiseks.

Kõik meie sarja tooted on valmistatud vastupidavatest materjalidest, enamasti roostevabast terasest ja messingist, mistõttu pinnaviimistlus ei ole vajalik. Mitmeid meie toodetest on võimalik tellida ka happekindlast roostevabast terasest, mis sobib eriti karmide tingimustega keskkonda.

Lisa elule värvi!

Maailma suurima pulbervärvide tootja INTERPON´i värve valmistatakse 20 tehases üle maailma. Oma tooteid värvivad just INTERPON’iga Chrysler, BMW, Ford, Jaguar, GM, Scania, Volvo, Timberjack, John Deere, Fiskars, Electrolux, IBM, Nokia, Ericsson, IKEA jt. Kas Sina oled INTERPON’i värve juba proovinud?

Vaata lähemalt